Kısa Uzun Siyah Elbise Modelleri Kombinleri Nasıl Yapılır

Kısa Uzun Siyah Elbise Modelleri Kombinleri Nasıl Yapılır

— Düğünler, özel davetler, doğum günü partileri, eğlence mekanları ve aniden planlanan aile – arkadaş yemekleri. Bu özel günler için hepimizin dolabında kurtarıcı bir siyah elbisemiz vardır. Siyah, asaletin rengidir ve esmer, sarışın, kumral farketmeden bütün bayanlarla mükemmel bir uyum yakalar. Dolabımızda duran siyah tek parça mini elbisemi nasıl kombinlerim? Siyah uzun elbiselerimi tekrar tekrar farklı kombinlerle nasıl giyerim? Ben stylist Gamze Hacısalihoğlu bu sorunun cevaplarını sizler için hazırladım keyifle okumanız dileğiyle.

Siyah Elbiseler Nasıl Kombinlenir

–Günlük tarza uygun olarak siyah elbiseleri, kot ve deri montlarla kombinlemek, moda algısı yüksek bir seçim olacaktır. Ayakkabı seçiminde ise düz tabanlı kısa botlar, çizmeler kombin için doğru seçimdir. Akşam özel bir davet için siyah elbisemizi daha elegant daha şık bir hale dönüştürmeliyiz. Çarpıcı renkte yüksek bir topuklu ayakkabıyı, parıltılı aksesuarlar ve şık bir el çantasıyla siyah elbisemizi tamamlamalıyız. Siyah elbiseleri açık renk siyah opak çoraplarla kombinlemeliyiz. Bu tarz çoraplar, siyah elbiseyi klasik ve sofistike bir görünüme kavuşturur.

siyah kombin nasıl yapılır3

siyah kombin nasıl yapılır4

— Tek parça elbiselerden başka, hepimizin dolabında pek çok siyah parçalar bulunur. Siyah uzun etekleri, şık kısa bluzlarla, parıltılı aksesuarlarla kombinleyerek gece şıklığı yaratabilirsiniz. Kloş veya kalem formunda eteklerinizi basic bluzlarla hem günlük hemde klasik bir tarz yakalarsınız. Kalem formundan eteklerinizi, parmak dekolteli şık bir stiletto ve düz renk basic bluz ile klasik bir havaya sokarak gidilen davetlerde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kloş etekleri düz babetler ve topuksuz kısa çizmelerle kombinleyerek günlük tarzda bir şıklık yakalayabilirsiniz. Uzun zaman önce alınmış siyah mini abiyenizi deri montlarla, renkli topuklu ayakkabılarla tekrar kombinleyerek eskimeye yüz tutmuş abiyenizi tekrar hayata döndürebilirsiniz. siyah kombin nasıl yapılır2

siyah kombin nasıl yapılır

— Siyah elbiseler, etekler, bluzlar kısacası tüm siyah parçalar moda olgusunun hiç bir zaman yok olmadığı parçalardır. Bu hususta en önemli olgu nasıl kombinleyebilirim olmasıdır. Yazımda bahsettiğim detaylarla ilgili sizlere bir kaç kombin örneği hazırladım ilham almanız dileğiyle:)

— Dileyenler için … https://www.instagram.com/gmzhcs  instagram1

—– Yazımı sabırla okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz. Yazımı, aşağıda ” Share ” kısmında bulunan sosyal medya araçlarında paylaşmanız bilginin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Diğer yazılarıma da göz gezdirmeniz dileğiyle. Umarım paylaştığım bilgiler size yardımcı olmuştur.

— Yazımı beğenmeniz ve bir kısmını dahi olsa bir yerde kullanmanız durumunda sizlerden ricam kaynak olarak siteyi paylaşmanızdır. Emeğime saygı göstericeğinize eminim.

Bu İçeriğe EMOJİ İle Tepki Ver!


Yazı Hakkındaki Düşüncenizi EMOJİ İle İfade Etmenizi İsterim 🙂
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid