İnstagram hesabım isteğim dışı kendi kendine istemeden beğeni ve takip etmeyi engelleme uygulama kaldırma kurtulma yolu

İnstagram hesabım isteğim dışı kendi kendine istemeden beğeni ve takip etmeyi engelleme uygulama kaldırma kurtulma yolu

—Sayfamı ziyaret eden siz sevgili takipçilerime fotoğrafın dışında da bilgiler sunmaya elimden geldiği kadar gayret ediyorum. Bunlardan birisi de instagram ile alakalı ” İnstagram hesabım isteğim dışı beğeni ve takip etmeyi engelleme uygulama kaldırma kurtulma yolu ” hakkında sizleri aydınlatmak. Bu yazımda sizlere bu istenmeyen durum ile alakalı detaylı bilgi verip çözüm yolunu detaylı bilgilendireceğim. Keyifle okumanız dileğiyle.

İnstagramda beğeni ve takipçi programları :

— Sevgili arkadaşlar, sosyal medya popülaritesinden faydalanmak içine elimizden gelen tüm çabayı harcarken tercih ettiğimiz yollardan birisi olan ” Takipçi ve Beğeni elde etme programları ” bizlere nasıl zararı dokunduğunun farkına varamayabilirsiniz.

— Bu tarz programlar, sosyal medya hesabınıza ulaşabilirler, takipçilerinize ve arkadaş çevreniz ile bağlantıya geçebilirler, sizler adına paylaşımlar yapıp şifrenizi değiştirebilirlerve hatta sizin hesabınız üzerinden mesaj atabilirler. Bu tarz uygulamalara izin verenleriniz çok ama detaylarını tahmin eden maalesef yok 🙁

İnstagramda isteğimiz dışındaki takipçi ve beğeni uygulamasından nasıl kurtuluruz :

— İnstagram hesabınızdaki uygulamaların profilinize erişimi durdurmanız en doğru olan olacaktır şüphesiz. Şimdi sizlere adım adım neler yapmanız gerektiğini anlatacağım.

— Bu iki işlemden sonra karşınıza ” Instagram hesabına hiçbir uygulamanın erişmesine izin vermedin. ” yazısı çıkarsa içiniz rahat olsun ortada bir sorun yok.

–Eğer altta bende çıkan gibi bir görüntü varsa o zaman sizin yerinize beğeni ve takipçi kasan bir sorun var demektir.

— Bendeniz iznim olmadan ” Smash Balloon WordPress Plugin App ” uygulamasına izin vermişim.

— Bu ekranda ” Erişimi İptal Et ” kısmına tıkladığınızda ” Evet ” bölümünü işaretleyin.

— Tekrar geri döndüğünüzde ekranınız temiz ise sorunu kökten çözmüşsünüz demektir. Hepinize geçmiş olsun diyorum.

— Tüm bu işlemlerden sonra elbette şifrenizi değiştirmeyi unutmayın…

—– Yazımı sabırla okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz. Yazımı, aşağıda ” Share ” kısmında bulunan sosyal medya araçlarında paylaşmanız bilginin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Diğer yazılarıma da göz gezdirmeniz dileğiyle. Umarım paylaştığım bilgiler size yardımcı olmuştur.

— Yazımı beğenmeniz ve bir kısmını dahi olsa bir yerde kullanmanız durumunda sizlerden ricam kaynak olarak siteyi paylaşmanızdır. Emeğime saygı göstereceğinize eminim.

Bu İçeriğe EMOJİ İle Tepki Ver!


Yazı Hakkındaki Düşüncenizi EMOJİ İle İfade Etmenizi İsterim 🙂
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid