Düğünde nikahta ne giyilir nasil giyilinilir kombin önerileri

Düğünde nikahta ne giyilir nasıl giyilinir kombin önerileri

— Düğünler, hepimizin hayatında özel bir anlam taşır. Bu özel gecede tüm bayanlar şıklık yarışına girerler. Peki düğüne nikaha giderken ne giyilir, nasıl giyilinir moda tutkunu  bir stylist olarak ben Gamze Hacısalihoğlu, sizler için düğün kombinleri ve stil önerileri hazırladım keyifle okumanız dileğiyle.

— Günümüzde düğün konseptleri çeşitlilik göstermekte. Düğün konseptleri olarak, kır düğünü, salon düğünü, otel düğünleri ve yemekli düğünler gibi birçok alternatifler göze çarpmakta. Farklı düğün konseptleri beraberinde farklı kombinleri oluşturuyor.

Otel Düğünü

— Otel düğünleri, sadelikten uzak gösterişli bir temaya sahiptir. Kombinimizi oluştururken gösterişli, iddialı parçalar tercih etmelisiniz. Taş, parıltı, dantel detaylı uzun abiyeler, ince topuklu parmak dekolteli topuklu ayakkabılar ve tamamlayıcı gösterişli takılarla kombininizi oluşturabilirsiniz. Kombinleri oluştururken önemli bir detay da takı seçimidir. Eğer gösterişli bir abiyeniz varsa takılar daha sade seçilmeli, sade bir abiye tercih edildiyse gösterişli takılar kullanmalısınız.

düğünde ne giyilir stil önerileri

Kır Düğünü

— Kır düğünlerinde en önemli detay ayakkabı seçimidir. Kır düğünlerinde tercih edilmesi gereken ayakkabı modeli topuksuz olmalıdır. Topuksuz ayakkabı modelleriyle de şık kombinler oluşturabilirsiniz. Sade, gösterişten uzak, dekolte olmayan, pastel tonlarda elbiseler tercih edilmeli. Bu tarz elbiseler, taş detaylı sandaletlerle keyifli kombinler yapılabilir.

düğünde ne giyilir stil önerileri3

Nikah Töreni

— Nikah törenlerinde sade ve rahat kombinler tercih edilmeli. Kısa boy elbiseler, yüksel bel kumaş pantolonlar, blazer ceketler tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde yüksek topuklu stilettolar, parmak dekoltesiz ayakkabılar tercih edilmeli. Abartılı saç modellerinden kaçınılmalı, hafif dalgalı doğal görünümlü saçlar kullanılmalıdır. Hafif bir makyajla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

düğünde ne giyilir stil önerileri4

Salon Düğünleri

— Salon düğünlerinde tercihen sade kombinler seçilmelidir. Rengarenk ışıkların bolca yer aldığı bu salonlarda, hafif makyaj, sade takılar, doğal görünümlü saç modelleri tercih edilmelidir. Elbise tercihini  uzun veya kısa olabilir. Midi boy elbiselerle keyifli kombinler oluşturulabilir. Yüksek topuklu parmak dekolteli ayakkabılar bu konsepte çok uygun bir tercih olur.

düğünde ne giyilir stil önerileri5

— Dileyenler için … https://www.instagram.com/gmzhcs  instagram1

—– Yazımı sabırla okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz. Yazımı, aşağıda ” Share ” kısmında bulunan sosyal medya araçlarında paylaşmanız bilginin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Diğer yazılarıma da göz gezdirmeniz dileğiyle. Umarım paylaştığım bilgiler size yardımcı olmuştur.

— Yazımı beğenmeniz ve bir kısmını dahi olsa bir yerde kullanmanız durumunda sizlerden ricam kaynak olarak siteyi paylaşmanızdır. Emeğime saygı göstericeğinize eminim.

Bu İçeriğe EMOJİ İle Tepki Ver!


Yazı Hakkındaki Düşüncenizi EMOJİ İle İfade Etmenizi İsterim 🙂
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid