2017-2018 Sonbahar Kış Kadın Modası Bayan Giyim Trendleri Kombin Önerileri

2017-2018 Sonbahar Kış Kadın Modası Bayan Giyim Trendleri Kombin Önerileri

— Moda dünyasının büyük isimleri, 2017 2018 Sonbahar – Kış sezonunun modasını tasarladılar ve sundular. Göz alıcı tasarımlarla defileler gerçekleşti. Hepimizin kafasında bu kış neler moda oluşmaya başladı. Moda tutkunu bir stylist olarak ben Gamze Hacısalihoğlu siz sevgili okuyucularım için araştırdım; Bu kış ne giymeli? Sezonun son trend parçaları neler? Ne almalı ve nasıl kombinlemeli?

Sezonun Trend Parçaları

Vazgeçilmeyen kürkler

— Bir döneme damgasını vuran kürkler, bir müddet varlığını unutturmuştur. Bu yıl kürkler sezona damgasını vuran iddialı parçalardan bir tanesi. Eskiden kürkler sadece şık akşamların aranan bir parçasıyken, günümüze gelindiğinde spor yaptığımız ayakkabılarla bile kombinlenebiliyor.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri

Yüksel Bel Pantolon

— Yüksel bel pantolonlar, 60’lar, 70’ler, 80’ler 90’lar döneminin en favori parçalarından biriydi. 2000’li yılların başında popülerliğini kaybetse de 2015-2016′ da yeniden popülerliğini kazandı.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri12

Ekose Aşkına

— Genellikle gömlek tasarımlarında kullanılan bu kumaş türü, günlük giyim tarzıyla hayatımıza girmiştir. Yetkin tasarımcılar, günlük ve rahat olan bu kumaş türünü, daha klasik parçalarda kullanarak yeni bir stilin temelini oluşturmuşlardır.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri5

70’ler Etkisi

— Moda dünyasında eskiye dönüş her sezon kendini gösterir. Bu sezonda 70’lerin etkisini görmekteyiz. Permalı saçlar, kocaman gözlükler, uzun elbiseler, püsküller…

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri10

Etnik Desenler

— Etnik desenlerle oluşan tasarımlar şık bir seçim olabilir,  Osmanlı saraylarını andıran bu kumaş türü, günümüz tasarımlarıyla birleşince keyifli bir stil olgusu yaratıyor. Bu sezonda bu tarz parçaları kullanmalısınız.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri4

Kürk Detayı

— Kürk detaylı parçalar bu sezon oldukça kullanılmış. Günlük bir kombini, kürk ile detaylandırarak trend bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu sezon dolabınıza eklemenizi öneririm.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri27

Barok Etkisi

— Barok tarzı, dönem kadının asaletinin günümüze yansımasıdır. Dönemin iddialı detayları, günümüz modasıyla buluşunca ortaya mükemmel tasarımlar çıkıyor. Şık akşamlarda tercih edilmesi gereken trend parçalardan.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri13

Tül ve Dantel

— Tül ve dantel, yeni sezonda her yeri sarmış durumda. Özel gecelerde sıkça tercih ettiğimiz tül ve dantel elbiseler, deri ceket veya kot ceketle oluşturulacak günlük kombinler bu sezon çok göze çarpıyor.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri11

Çarpıcı Renkler

— Birkaç parça ve tek renkten oluşan kombinler, sezonun en trend parçaları arasında. Bu yıl sokaklarda ve davetlerde sıkça görebiliriz.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri25

 Chanel Tarzı Kumaş

–Üretildiği günden beri her sezon popüler bir parçalar arasında. Bu sezon yeniden bu kumaşın etkilerini görmekteyiz…

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri28

Püskül

— Püsküller bu sezon varlığını oldukça hissettiriyor. Gece elbiselerimizde trend bir ayrıntı olacak..

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri24

Büyük Kemerler

— Hem bel bölgesini ince göstermek, hemde sade kıyafetlerimizi hareketlendirmek için kullanılan ideal bir parça. Bu sezonun iddialı parçalarından.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri26

Maskülen Kadın

— Bir çok bayanın cesaret edemediği bir stildir. Bu sezon maskülen parçalar,  mükemmel tasarımlarla daha da güçlendi. Bu sezon maskülen kadın modası daha hareketlenecek gibi görünüyor.

sonbahar kış kadın modası giyim trendleri29

— Dileyenler için … https://www.instagram.com/gmzhcs instagram1

—– Yazımı sabırla okuduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için yorum yazarak bana ulaşabilirsiniz. Yazımı, aşağıda ” Share ” kısmında bulunan sosyal medya araçlarında paylaşmanız bilginin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Diğer yazılarıma da göz gezdirmeniz dileğiyle. Umarım paylaştığım bilgiler size yardımcı olmuştur.

— Yazımı beğenmeniz ve bir kısmını dahi olsa bir yerde kullanmanız durumunda sizlerden ricam kaynak olarak siteyi paylaşmanızdır. Emeğime saygı göstericeğinize eminim.

Bu İçeriğe EMOJİ İle Tepki Ver!


Yazı Hakkındaki Düşüncenizi EMOJİ İle İfade Etmenizi İsterim 🙂
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid